Decodom 0 3098x

Dôraz na dokonale čistý riad

K správnej funkčnosti a užívateľskému komfortu kuchyne prispieva zohľadnenie pravidiel pracovného trojuholníka, správne rozmiestnenie inštalácií, dobrý výber spotrebičov a ich praktické umiestnenie. Základ je kuchyňu dimenzovať tak, aby ste vždy mali všetko po ruke.

Ak plánujete umývačku riadu, vystačíte si aj s väčším jednoduchým drezom bez odkladacej plochy. V posledných rokoch sú populárne kameninové drezy, ktoré sú farebne stále a dobre sa udržiavajú. Výhodou je, že takýto drez možno farebne zladiť s batériou.

Kuchyňa Cora poskytuje maximálne využitie úložných priestorov.

Smetný kôš (alebo viacúčelový sortér na triedenie odpadu) sa čoraz častejšie integruje do kuchynskej skrinky, spravidla priamo pod drez. Drez a triediace koše vždy vyberajte u jedného dodávateľa, čím zabezpečíte správne uloženie drezového sifónu.

Služby Decodom

So správnym rozmiestnením vám poradia v našich predajniach nábytku.

Umývačky riadu s novou funkciou

Pri zapojení umývačky riadu je potrebné riešiť inštaláciu vody, odpadu aj elektrickej energie (elektrická zásuvka a prívod vody nemôžu byť umiestnené za jednou skrinkou). Odpad je často riešený s napojením na drezový sifón. Ak je kanalizačná prípojka samostatná, výška od zeme by mala presiahnuť  40 cm. Ďalšie informácie o potrebných inštaláciách a ich zavedení vám radi poskytneme priamo na našich pobočkách.

Domáce spotrebiče AEG Mastery rozšírili svoje rady okrem iného o modely umývačiek riadu FSE63716P a FEE63716PM s novou funkciou SprayZone. Tá aktivuje samostatnú zónu, v ktorej prebieha veľmi intenzívne umývanie. Hravo tak bez predumývania aj namáčania odstráni i odolné nečistoty.

Aj natesno vloženému riadu či nádobám sa dostane perfektnej starostlivosti. Prídavné satelitné sprchovacie rameno zaistí, že sa dôkladnej očisty dočká doslova každý milimeter riadu vo vnútri umývačky.

Navyše s programom ProZone možno použiť v rámci jedného umývacieho cyklu odlišné nastavenie pre umývanie riadu v hornom a spodnom koši. Túto funkciu oceníte predovšetkým, ak sa chystáte umývať rôzne druhy riadu, ako sú napríklad vínové poháre a silne znečistené taniere. Každému kusu riadu tak bude poskytnuté umývanie aj starostlivosť priamo na mieru.

Spotrebiče Electrolux

Ponuku spotrebičov Electrolux nájdete v predajniach a eshope Decodom.

Súčasne tiež pri modeloch FSE63716P a FEE63716PM uvítate technológiu AirDry. Tá v priebehu poslednej fázy sušiaceho cyklu otvorí na 10 centimetrov dvere umývačky a umožní tak prúdenie okolitého vzduchu. Maximalizuje sa tak sušiaci výkon a zároveň sa minimalizuje spotreba energie. Vďaka prirodzenému dosušeniu sa na riade vyhnete aj nepríjemným škvrnám.

Zdroj: AEG, Electrolux

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.