Decodom 0 3140x

Vyhadzujeme príliš veľa potravín. Ako neplytvať jedlom?

Priemerný obyvateľ  Slovenska vyhodí ročne 111 kilogramov jedla. Ako môžeme bojovať s nežiaducim plytvaním potravín? Napríklad správnym výberom chladničky. Modely, ktoré ponúkajú jednoduchý prístup k uloženým potravinám, vám značne zjednodušia život.

Kuchyňa Tilia ponúka vysokú variabilitu a nezameniteľný dizajn. Integrovanú úchytka dodáva kuchyni eleganciu a jemný vzhľad.

S vhodným spotrebičom budete mať prehľad o uskladnenom jedle a vnútorný priestor si dokážete organizovať podľa vlastných potrieb. Bonusom je, že správne a šetrné skladovanie zaistí dlhšiu čerstvosť ovocia a zeleniny, a taktiež ďalších pokrmov. Nové chladničky Electrolux dbajú na to, aby vaše ovocie a zelenina chutili vždy ako práve prinesené z trhu.

Priestor pre každú ingredienciu

Bežné konfigurácie chladničiek bohužiaľ nedovoľujú, aby sme si priestor prispôsobili našim aktuálnym potrebám. Ak ale chceme mať potraviny dobre viditeľné a prístupné po celý čas, mali by sme mať túto možnosť. V chladničkách Electrolux s technológiou CustomFlex® má každá ingrediencia svoj priestor.  CustomFlex® je úložný systém, ktorý umožní prispôsobiť si zásuvky vo dverách chladničky ľubovoľným spôsobom s pomocou vyberateľných priečinkov. A tie môžete umiestniť akokoľvek.

Modely chladničiek Electrolux s technológiou CustomFlex®: EN3855MFX

Novinkou je možnosť pridať do chladničiek aj otočnú policu SpinView, vďaka ktorej budete mať v chladničke všetko na dosah. S policou možno otáčať o 360 stupňov v ľubovoľnom smere, budete tak mať dokonalý prehľad o tom, aké potraviny sú na nej uložené.

Spotrebiče Decodom

Ponuku chladničiek Electrolux nájdete v predajniach a eshope Decodom.

Nestrácajte čerstvosť

Radi sa stravujete zdravo? Vaše ovocie a zelenina budú chutiť ako práve odtrhnuté vďaka zásuvke UltraFresh+ s automatickou reguláciou vlhkosti. Zachovajú si taktiež potrebné vitamíny a minerály. Ako to funguje? Antioxidačný filter nasycuje prostredie s vysokou vlhkosťou antioxidantmi, ktoré pomáhajú zachovať pôvodnú farbu a tým aj nutričnú hodnotu ovocia a zeleniny.

V chladničkách so zásuvkou NaturaFresh sú potraviny uchovávané v tak čerstvom stave, v akom ste ich tam vložili. Pre dosiahnutie dlhodobej čerstvosti navyše do zásuvky pridajte špeciálnu podložku. Usporiadanie otvorených buniek tejto podložky umožňuje vzduchu voľne obiehať okolo potravín a zabraňuje tak tvorbe plesní a zápachu.

Modely chladničiek Electrolux so zásuvkou NaturaFresh: EN3854NOX

Zbohom námraza

Neoceniteľným prínosom do kuchyne je možnosť zachovania prírodnej čerstvosti potravín. Technológia TwinTech® poskytuje najstabilnejšiu úroveň teploty a vlhkosti pri uchovaní jedla. Potraviny si vďaka nezávislej cirkulácii vzduchu v chladničke a mrazničke zachovajú oveľa dlhšie čerstvú chuť a vzhľad.

Bežné technológie majú iba jeden chladiaci systém. Spotrebiče s technológiou TwinTech®pracujú s dvoma chladiacimi systémami oddelene. Jeden chladí mrazničku a nevytvára námrazu. Druhý prúdi iba v chladničke, čím poskytuje stabilnejšiu teplotu potrebnú pre dlhšiu sviežosť a čerstvosť.

Modely chladničiek Electrolux s technológiou TwinTech®: EN3853MOX, EN3854POX, EN3854NOX

Zdroj: Electrolux

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.