Decodom 0 3109x

Všetko o spálni

Po celodennom zhone v práci a po prekonaní domácich povinností si každý rád nájde oázu, v ktorej by nabral silu na ďalší deň. Spálňa je ideálnym miestom na regeneráciu a oddych. Táto miestnosť má v našom interiéri vždy privátne postavenie a preto pri jej zariaďovaní musíme brať ohľad na množstvo drobností s ohľadom na ich funkčnosť a estetický vzhľad. Decodom vám pomôže zorientovať sa a v predajniach aj vyskúšať posteľ a nábytok skôr ako bude u vás doma.

Decodom spálne

Interiér spálne musí pôsobiť harmonicky a farby v spálni by mali ladiť. V ponuke nájdete moderné, klasické a štýlové spálne.

Posteľ

Je ústredným predmetom v spálni a aj bez ďalšieho nábytku by nám poskytla úžitok. Na výber máte celočalúnené postele, ktoré predávame ako komplet aj s matracom a vo väčšine prípadov aj s úložným priestorom. Výhodou je nižšia cena, nevýhodou nemožnosť vymeniť len matrac pri jeho poškodení.

Samostatný rám postele a samostatný matrac je častejšia voľba. Aj pri tejto variante máte možnosť doplniť úložný priestor.

Rám je zhotovený z masívneho dreva alebo z drevotrieskovej dosky. V našej ponuke nájdete farebne zladené všetky komponenty spálne a tak pri výbere drevotrieskového rámu nebudete obmedzovaný pri voľbe šatníkov, a ostatného nábytku. Farebne aj materiálovo ladia.

Rozmer postele nesúvisí len s priestorom spálne ale hlavne s vašou výškou. Popri klasickom rozmery postele 200 cm dĺžky a šírky 160 cm alebo 180 cm (najvhodnejšia šírka) vyrábame aj predĺženú posteľ dĺžky 220 cm.

Matrac

Kým posteľ pôsobí esteticky a vytvára príjemné prostredie, matrac musí byť plne funkčný. Pri kúpe buďte individualista a zvoľte si matrac šitý na mieru. Vo vybraných predajniach, ktoré majú zariadené matracové štúdio, máte možnosť otestovať vhodný matrac pre vašu postavu a váhu pomocou senzorickej deky, na ktorú si ľahnete a graf v počítači vám po vyhodnotení navrhne optimálnu tvrdosť a zloženie.

Rošt

Musí byť vhodne skombinovaný s matracom tak aby tvorili kompaktný celok. Pevné, lamelové, polohovateľné, všetky si môžete u nás vyskúšať.

Rošt Mobil expert T5, lamelový, polohovateľný
Masívny latkový rošt

Šatníky, komody, nočné stolíky

Objem úložného priestoru v spálni je v pomere k ostatným izbám najväčší. Okrem oblečenia v spálni skladujeme aj úžitkové predmety (vysávač). Prehľadnosť je základným kritériom. Rôzne hĺbky políc, vešiaky na dverách, vnútorné zásuvky to všetko napomáha v organizácii uskladnenia a pohodlia pri hľadaní správneho odevu.

Pri malom priestore oceníte posuvné šatníkové dvere. Komody sú vybavené kvalitným kovaním zásuviek s dlhou životnosťou.

Decodom spálne

Interiér spálne musí pôsobiť harmonicky a farby v spálni by mali ladiť. V ponuke nájdete moderné, klasické a štýlové spálne.

Ženský cit

Kým predchádzajúca časť patrila mužom aj ženám, následné riadky potešia nežné pohlavie. Výber obliečok, závesov, kobercov, tapiet, vankúšov, prikrývok, kresla do spálne je neobmedzený priestorom a záleží len na vašej fantázii a hravosti. V oddelení bytových doplnkov môžete tráviť dlhé hodiny a nerušene vyberať kombinácie pre vytvorenie tej pravej oázy oddychu a pohodlia. Pri zaspávaní a prebúdzaní vás bude hriať nielen teplá perina a váš partner ale aj pohľad na vkusne a s citom zariadenú spálňu. A to všetko vďaka značke Decodom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.