Decodom 0 3146x

Tajomstvo výberu toho pravého vianočného darčeka

Aké je tajomstvo výberu vianočných darčekov? Vyberajte s láskou. Ak sa chystáte obdarovať niekoho, kto sa láskyplne stará o vás i o teplo vášho domova, venujte mu toho pravého pomocníka.

Vychutnávajte si bohaté chute jedál pripravených v nerezovom pekáči E9KLLC1. Vždy šťavnaté a jemné výsledky zaručia, že vaši najbližší si budú k prestretému stolu sadať s nadšením a jedna porcia im nebude stačiť. Starostlivá výroba s použitím päťvrstvovej konštrukcie zaručí rýchle a rovnomerné rozšírenie tepla po celom objeme pekáča, vďaka čomu bude váš obed zakrátko rozvoniavať po celom príbytku.

Pekáč Electrolux E9KLLC1

Použite hrniec na pečenie na prípravu všetkých druhov pokrmov od dusených jedál po mäsá, zeleninu a hydinu.

Dostupný v predajnaich Decodom

Ste pripravení na kreatívne varenie? Potom je tu pre vás nová trojdielna sada hrncov a panvica Casserole set E3SS. S panvicou na pečenie a dvomi rajnicami sa môžete sebavedomo pustiť do prípravy akéhokoľvek pokrmu a výsledok bude vždy neodolateľný. Naviac budete variť zdravšie – vďaka špeciálnemu nelepivému povrchu nemusíte pridávať do jedla dodatočný olej alebo maslo. Set je vhodný na plyn, indukciu aj sklokeramiku.

Casserole Set E3SS

Pripravte sa na kreatívne varenie s trojdielnou súpravou kuchynského riadu od spoločnosti Electrolux. Obsahuje panvicu na pečenie (24 cm) a dve rajnice (16 cm, 20 cm).

Dostupná v predajniach Decodom


Ak obľubujete ázijské chute, tento wok sa stane vaším obľúbeným pomocníkom. Okrem kvalitného spracovania ponúka aj elegantné servírovanie – Infi-wok dostanete v sete so štýlovým podstavcom, ktorý dodá vaším jedlám ten správny, oku lahodiaci šmrnc. Servírovať tak budete mimoriadne chutné jedlá, ktoré navyše budú aj skvele vyzerať.

Panvica Wok

Okrem kvalitného spracovania ponúka aj elegantné servírovanie – Infi-wok dostanete v sete so štýlovým podstavcom.

Výška: 8 cm
Šírka: 54 cm
Hĺbka: 34 cm

Dostupná v predajniach Decodom


Spotrebiče Decodom

Ponuku spotrebičov a doplnkov Electrolux nájdete aj na eshope Decodom.

Je neoddeliteľnou súčasťou nedeľného obeda. Chutný vývar má navyše aj liečivé účinky, preto je dôležité pripraviť ho v tom najkvalitnejšom hrnci. Presne takým je nový polievkový hrniec E9KLSP01z kolekcie Infinite Chef Collection. Taktiež je ideálny na uvarenie perfektných cestovín al dente, ktoré milujete, pomocou vložky na cestoviny. Hrniec sa navyše veľmi jednoducho čistí a je vhodný aj do umývačky riadu.

Polievkový hrniec E9KLSP01

Hrniec na polievku s veľkým objemom 9 l. Vhodný do umývačky a rúry do 250 ºC. Rozmery: 9 l, Ø 24 cm.

Dostupný v predajniach Decodom

Zdroj: Electrolux

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.