Decodom 0 3922x

Odsávač nie je drahé svetlo

Kuchyňa bude priestorom kde si môžete oddýchnuť, študenti čítať knihy, architekti kresliť a deti sa hrať. Priestor v centre domu, z ktorého nikto nebude chcieť odísť.

Ak ste svojmu odsávaču pár už niekoľko rokov nevenovali pozornosť, pravdepodobne máte v kuchyni kus hučiaceho inventáru. Ak odsávač pár neplní svoju úlohu tak, ako má, právom zastávate názor, že odsávač je iba drahým svetlom v kuchyni. Pravdepodobne ste nikdy nezažili aké to je, keď odsávač pár odsáva výpary z kuchyne bez toho, aby Vás rušil jeho neutíchajúci hluk.

Nemusí to tak ale byť – zaslúžite si viac ako len osvetlenie varnej zóny. V pravú chvíľu musí všetko v kuchyni správne fungovať. Vhodne navrhnutý a nainštalovaný odsávač pár je schopný vzduch v kuchyni vymeniť ideálne 10-15 krát za hodinu, minimálne však 6 krát. Samozrejme musí zvládnuť aj intenzívne odsávanie pri príprave výrazne aromatických pokrmov a to všetko pri prijateľnej hlučnosti.

Spotrebiče Elica

Značka ELICA je v celom svete synonymom takých myšlienok, ako sú účinnosť, inovácia a dizajn kuchynských odsávačov pár.

Súčasné možnosti sú však oveľa väčšie. Elica uviedla na trh nové rady odsávačov STREAM a TÉCHNE, ktoré sú schopné rozpoznať nielen množstvo, ale aj kvalitu výparov tvorených počas varenia. Samé nastavia výkon odsávania a zabezpečia najlepšiu kvalitu ovzdušia.

Nemali by ste ale zabúdať ani na samotné osvetlenie. Odsávače pár sú štandardne vybavené osvetlením, ktoré Vám pomôže lepšie vnímať pripravované pokrmy. Aj tu sú možnosti oveľa väčšie. Filozofiou spoločnosti Elica je zabezpečovať blahobyt a harmóniu v domácnosti. Svetlo patrí medzi hlavné činitele. Odsávače pár Elica rady TÉCHNE prinášajú alternatívne spôsoby ako osvetliť kuchyňu. Potreby a preferencie, alebo dokonca návyky toho, kto býva v domácnosti budú uspokojené vďaka týmto novým možnostiam.

Zdroj: Elica

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.