Decodom 0 4479x

Aj kuchyňa môže byť dizajnová

Uvažujete pri zariaďovaní kuchyne vždy čisto prakticky? Čo tak premeniť ju na výkladnú skriňu vášho bytu či domu? Gorenje prináša kompletné kolekcie domácich spotrebičov pre milovníkov high end dizajnu či klasiky.

Funkčný minimalizmus alebo retro? Z dizajnových línií spotrebičov Gorenje si určite vyberiete. Do vašej domácnosti privedú nielen prvotriedny dizajn, ale aj najmodernejšie technológie.

Top mená zo sveta dizajnu

Odvážny mladý dizajnér OraÏto spolupracuje so spoločnosťou Gorenje už viac ako desať rokov. Kreatívny Francúz bol vždy známy tým, že posúval hranice dizajnu, aby vytvoril niečo, čo je nadčasovo estetické a jednoduché. Táto myšlienka je aj podstatou jeho novej kolekcie kuchynských spotrebičov Gorenje, ktorú predstavil minulý rok po sviežom redizajne. Kolekcia ponúka voľne stojace aj vstavané kuchynské spotrebiče v čiernej alebo bielej farbe. Spotrebiče sú všeobecne uznávané vďaka unikátnym dizajnovým prvkom, v kombinácii s večnou užitočnosťou a rozmanitosťou.

Minimalistické sklo a nerez

Ďalším dizajnérom, s ktorým Gorenje spolupracuje je Philippe Starck – enfant terrible medzi dizajnérmi a jedna z najznámejších kreatívnych myslí súčasnosti. Starck sa celosvetovo preslávil s odšťavovačom na citrón v podobe pavúka. Po tomto úspechu sa rozbehla jeho kariéra nielen ako interiérového, ale aj produktového dizajnéra. Jeho práca provokuje kombináciou hravosti a neobvyklého štýlu. Dizajnový rad kuchynských spotrebičov Gorenje by Starck je vzhľadovo osviežujúca línia, ktorá úspešne využíva všetky možnosti moderných technológií uspokojujúcich potreby a priania užívateľov. V ponuke sú rúra, varná doska, odsávač pár a chladnička v prestížnej kombinácii nerezovej ocele a vysoko reflexného skla. Kolekcia sa vyznačuje špičkovou technológiou a výnimočnou energetickou účinnosťou. Minimalistický dizajn s prvotriednym odrazovým sklom a nerezovou oceľou prirodzene splynie so svojím okolím a doslova sa stane odrazom životného štýlu a osobnosti svojho majiteľa.

Nádherné a prosté

Dizajnová línia Simplicity je pre tých, ktorí si potrpia na dizajn, ale skôr ako známe mená ocenia jednoduchosť. Čisté línie, prvotriedne materiály a ergonómia umožňujú začlenenie spotrebičov do každej domácnosti. Stanú sa súčasťou vášho spôsobu života, pretože sa prispôsobia vám a nie naopak. V ponuke sú v čiernej alebo bielej farbe. Spotrebiče Gorenje Simplicity majú najpoužívanejšie a najpohodlnejšie nastavenie ihneď po ruke – prostredníctvom jediného gombíku. Moderné spotrebiče si pamätajú vaše osobné nastavenia a ponúkajú ich pri ďalšom použití. Stačí už len potvrdiť stlačením gombíka.

Spotrebiče Decodom

Širokú ponuku spotrebičov nájdete v našich predajniach alebo v eshope.

Retro zvonku, moderné zvnútra

Gorenje Retro Collection ponúka širokú škálu farieb a modelov pre každého. Chladničky sú k dispozícii v čiernej a bordovej farbe, romantické modely sú vo farbe kávy, šampanského a horkej čokolády a funky sú k dispozícii v oranžovej, zelenej, červenej a modrej. Všetky modely sú charakteristické zaoblenými hranami, typickými pre rok 1950, robustnou rukoväťou, veľkým logom Gorenje a moderným vnútrom chladničky.

Najnovšia edícia chladničiek z kolekcie Gorenje Retro Special Collection je inšpirovaná dizajnom legendárneho auta- Volkswagen Bulli Minibus. Podobnosť so slávnym štvorkolesovým bratom prinášajú zaoblené hrany a robustná rukoväť. Chladnička je dostupná vo farbách svetlo modrá a bordová v kombinácii s farbou šampanského v logu VW. Spolu s chrómovanými doplnkami bude špeciálna edícia Gorenje Retro, štýlovým doplnkom každej domácnosti.

Zdroj: Gorenje

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.