Decodom 0 7461x

Úspešná výstava MODDOM 2017

Decodom opakovane získal cenu Moddomu. Ďakujeme.

Vysoká kvalita kuchýň z produkcie spoločnosti Decodom získala ocenenie poroty na výstave Moddom 2017. Členovia komisie ocenili moderný dizajn a progresívne technologické spracovanie detailu kuchýň Decodom.

Kuchyňa bez problémov

Vieme aké dôležité miesto v domácnostiach má kuchyňa. Jej vývoju a výrobe sme zasvätili už desaťročia. Kladieme dôraz na precízne spracovanie materiálu, podporujeme moderné technológie vo výrobe. Pravidelnou návštevou výstav nábytku, sledujeme nové trendy a prenášame ich do našich výrobkov. Pri výbere novej kuchyne určite oceníte nielen širokú škálu štýlov a farebných vyhotovení, ale aj rôzne technické riešenia, ktoré sú v našich predajniach odprezentované. Kuchyne sú našou pýchou a chceme, aby sa stali pýchou každého nášho zákazníka.

Kuchyne Decodom

Či už sa vám páči moderná kuchyňa alebo klasická kuchyňa, z ponuky kuchýň Decoplan si určite vyberiete.

Veľtrh nábytku Moddom je miestom, kde sa pod jednou strechou stretávajú desaťtisíce záujemcov o zariaďovanie s výrobcami i predajcami nábytku a doplnkov. Moddom prináša nové trendy v zariaďovaní interiérov a bohatú inšpiráciu vďaka ponuke nábytku i doplnkov rôznorodých interiérových štýlov. Veľtrh je ideálnou príležitosťou na jednom mieste vybaviť celý interiér nábytkom a doplnkami od rôznych výrobcov. Návštevníci sa môžu inšpirovať zariadením všetkých štýlov v rozličných cenových kategóriách – od jednoduchého a praktického nábytku až po luxusné kusy pre náročných zákazníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.