Tomáš Masaryk 12. mája 2020 0 2293x

Route- unikátny interiérový koncept

Hlavným princípom unikátneho interiérového konceptu Route je umožniť zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom. Základným stavebným prvkom sa stali naše najúspešnejšie skrinky z kuchynských nábytkových modelov. Sú rokmi overené a inovujú sa podľa aktuálnych trendov a požiadaviek zákazníkov.

Obývačka Tea Route pôsobí vzdušne a použitá kombinácia drevitého dekoru a grafitovej farby bude trendová veľmi dlhý čas.

Otvorená dispozícia- žiadny problém

Najširšie využitie nájde nábytková séria Route pri zariaďovaní otvorených dispozícií kuchyne a obývačky. Stále populárnejšie prepojenie denných častí našich domovov je priam nevyhnutné zariadiť nábytkom, ktorý je dokonale zladený v každom detaile. Pre Route žiadny problém hlavne vďaka tomu, že vychádza priamo z kuchynských modelov. V praxi to znamená, že ku každej kuchyni je identický model aj do obývačky. Už žiadne kompromisy pri hľadaní ideálnej kombinácie kuchyne a obývačky, nábytková séria Route je riešenie pre každého.

Vybrať si správnu farbu môžete jednoducho s pomocou Konfigurátora farieb.

Obývačka Elis Route má v ponuke skrinky vhodné na vytvorenie úložného priestoru a zároveň otvorené policové skrinky na krásne dekorácie.

Vysoká variabilita farieb a štýlov

Najsilnejšou stránkou nábytkovej série Route je jeho stavebnicový princíp. Pri návrhu interiéru môžete kombinovať farbu korpusu a dvierok, skrinky pospájať do tvaru, ktorý bude zrkadlom vašej individuality a na dvierka umiestniť ľubovoľnú úchytku. Ak ste boli doteraz obmedzovaní presne stanovenými zostavami, tak teraz si môžete vytvoriť vlastný a jedinečný dizajn.

Návrh interiéru je realizovaný pomocou 3D grafického programu s aktívnou pomocou našich poradcov.

Kvalitný a originálny nábytok

Najoriginálnejší nábytok je ten, ktorý si vytvoríte sami. Nábytková séria Route Vás v ničom neobmedzuje. Spĺňa všetky kritéria moderného a maximálne variabilného nábytku. Vie sa prispôsobiť tvarom, farbou aj materiálom. Vysoké nároky kladené na kvalitu výroby sú zárukou vytvorenia vysokej hodnoty vo vašom domove.

Obývačky Route

Interiérový koncept Route umožňuje zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom.

Stvorený do každej izby

Na tomto základe vyrástol nový ucelený koncept, ktorý je otvorený všetkým kreatívnym nápadom, či už sa rozhodnete zariadiť otvorenú dispozíciu kuchyne a obývačky, spálne, predsieň, kúpeľňu alebo vytvoriť originálny solitér.

ROUTE JE CESTA K VÁŠMU PEKNÉMU BÝVANIU.