Decodom 0 3681x

Originálne vianočné darčeky zoženiete aj v lockdowne. Darujte na Vianoce krajší domov.

Je to tu opäť. Viac rýchlo než pomaly sa blíži čas vianočný. Čas pokoja a radosti v rodinnom kruhu. Čas zemiakového šalátu a rozprávkových klasík. Čas kedy môžeme konečne spomaliť. Ale ešte predtým nastáva každoročný čas paniky a hystérie, kedy väčšina z nás začína zúfalo zháňať vianočné dary pre svojich blízkych. Čím viac rodinných príslušníkov, tým viac sa míňa fantázia na tie pravé dary. A spolu so zavedením lockdownu a zatvorením obchodov sa obmedzujú aj možnosti na výber niečoho skutočne originálneho.

 

Čím potešiť rodičov alebo prarodičov na zaslúženom dôchodku, ktorí podľa vlastných slov majú všetko a nič nepotrebujú? Staršia generácia je skromná a nepovažuje za slušné priamo si pýtať dary. A teda, oni vám to zrejme nepovedia, ale my áno – piate Vianoce v poradí im ďalšie papuče a deka pravdepodobne slzy radosti do oči nevyženú.

Čo darovať svojim mladým, odrasteným deťom, ktoré trávia svoje prvé Vianoce vo svojom? Peniaze nie sú od srdca, za oblečenie by vám zrejme len zo slušnosti poďakovali, poukážku do najbližšieho nákupného centra ste im už darovali minule a doplnky do bytu si sami vyberať netrúfate,  pretože “tá dnešná mládež” má úplne iný vkus.

Čím zabodujete u dospelého synovca? Roky, kedy sa ten malý chlapec viac tešil z roztrhaného baliaceho papiera ako zo stavebnice, ktorá bola vo vnútri, sú už dávno fuč. Teraz je to dospelý chalan, ktorý už  viac nebýva v detskej izbe rodičovského bytu a vy zrazu neviete, čím mu ulahodiť. Lístky na koncert jeho obľúbenej kapely by síce boli super, no človek mieni a pandemická situácia mení.

Na tieto rozdielne situácie máme jedno univerzálne riešenie. Každý z nás má doma niečo, čo by túžil vymeniť alebo mu v domácnosti ešte chýba. Myslite na to pri výbere vianočného daru pre svojich najbližších. Nedajte sa strhnúť nákupom trendových zbytočností, pri ktorých ani neviete, či sa obdarovanému trafíte do vkusu.

Darujte svojim blízkym krajší domov. Užitočný, kvalitný a trvácny darček, ktorý využijú každý jeden deň po celé roky. Darujte svojim milovaným k Vianociam darčekový poukaz na kúpu kuchyne a nábytku od Decodomu.

Poukazy sú dostupné v hodnotách: 20 €, 50 €, 100 €, 200 €, 300 € a 500 €.

Nemusíte mať obavy, že obdarovaný bude musieť nevyhnutne k poukážke pri výbere tovaru doplácať. Už poukážkou v hodnote 300 € môžete darovať kusy kvalitného nábytku bez toho, aby museli siahať do vlastnej peňaženky. Starkým tak môžete podarovať novučičkú hotovú kuchyňu z kolekcie MINIMAX. Odrasteným deťom spravíte radosť novým jedálenským stolom alebo stoličkami.

Poukážka v hodnote 50 € zasa môže byť moderná dizajnová lampa pre synovca, alebo si môže doložiť zvyšok z našetrených peňazí na vytúženú sedačku.

Naše tipy na kuchyne v hodnote poukazov bez doplácania:

Kuchynský blok Minimax za poukážku v hodnote 300 €. (Nevzťahuje sa na spotrebiče a dekorácie)

300 € Minimax

Model Smile vo farbe biela artic/dub za poukážku v hodnote 500 €. (Nevzťahuje sa na spotrebiče a dekorácie)

Obľúbená šedá onyx kuchyňa Smile ako rohový blok v hodnote 1 000 € alebo dvoch 500 eurových poukazov. (Nevzťahuje sa na spotrebiče a dekorácie)

1000 € Smile

5+1 výhod vianočného darčekového poukazu Decodom:

  1. Odbremeníte aj ostatných členov rodiny, aby sa nemuseli trápiť s výberom vhodného darčeka. Darčekový poukaz je totiž ideálny ako skupinový darček. Jednoducho spoločne vyzbierajte sumu v hodnote darčekovej poukážky a darujte jeden naozaj veľký dar.
  2. Darujete kvalitu, ktorá vydrží roky. Nábytok od Decodomu je vyrobený z kvalitných materiálov s dôrazom na funkčnosť a moderný dizajn. Ak stavíte na poukaz, vedzte, že váš dar bude dennodenne používaný a nezapadne niekde zabudnutý prachom. Poukazom darujete kus domova. Čo je viac?
  3. Istota, že sa trafíte do vkusu. Poukaz dáva obdarovanému voľnosť vo výbere. V Decodome máme širokú ponuku produktov v rôznych dizajnoch. Ten pravý si u nás naozaj vyberie každý. Či už si nový majiteľ poukazu vyberie niečo v jeho hodnote, alebo sa rozhodne poukaz použiť na drahší nákup a k poukazu si na vysnený produkt priplatí z vlastných zdrojov, úspech takéhoto daru je zaručený.
  4. Nakúpite z pohodlia domova. Pre pandemickú situáciu sa zaviedol lockdown. Ak aj príde v nasledujúcich týždňoch k uvoľneniu, fungovanie kamenných predajní bude zrejme značne obmedzené.  Priznajme si však, že aj v prípade otvorenia obchodov, je predsa len bezpečnejšie sa zbytočne nevystavovať riziku nákazy. Jednoducho navštívte náš DECODOM eshop a online si zakúpte poukaz v želanej hodnote a my vám kuriérom doručíme poukaz v peknom vianočnom dizajne.
  5. Spravíte radosť hneď štyrikrát. Prvý raz svojho blízkeho potešíte hneď pri darovaní poukážky. Druhýkrát pri samotnom výbere darčeka podľa vlastných predstáv. Po tretie sa poteší, keď mu novučičký nábytok prinesieme. A nakoniec, štvrtýkrát – každý ďalší deň, kedy bude využívanou súčasťou domova.

A na záver šiesta bonusová výhoda poukážky: Darujete nábytok, ktorý sa zmestí pod každý vianočný stromček. =)

Šťastné, zdravé a vyDECOrované Vianoce so svojimi milovanými vám praje celý DECODOM tím. ♥

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.