Decodom 0 4187x

Ako začať s plánovaním interiéru?

Potrebujete novú kuchyňu? Máte ju spojenú s obývačkou? Hľadáte inšpiráciu a ideálne riešenie pre váš domov? V Decodome si určite vyberiete. Je to jednoduché.

Vyskúšajte si našu novú aplikáciu „3D návrhy“ a inšpirujte sa.

Čaká na vás viac ako 5000 profesionálne navrhnutých interiérov. Nová aplikácia „3D návrhy“ je jednoduchá, prehľadná a rýchla.

S vybraným 3D návrhom môžete využiť naše ďalšie služby

1. Konzultáciu a úpravu 3D návrhu v predajni

Odbornosť a individuálny prístup našich poradcov je jeden z najdôležitejších prvkov obsluhy zákazníka. Ich vedomosti sú pravidelne zvyšované produktovými školeniami, ktoré absolvujú či už v domácich podmienkach alebo aj v zahraničí. Dlhodobé skúsenosti z nich robia skutočných profesionálov, na ktorých sa môžete v každom smere spoľahnúť.

2. Službu Kuchyne online

Je to jednoduché. Vyplňte dotazník a na základe týchto informácií, Vám skúsený špecialista na kuchynské linky, navrhne riešenie Vašej kuchyne. Návrh Vám zašle mailom a ďalšie potrebné informácie si vyžiada telefonicky. Nemusíte tak nikam chodiť a predsa budete mať návrh kuchyne pod kontrolou.

Aké výhody získate s našimi službami?

  • Môžete zostať bez starostí a spoľahnúť sa, že váš nábytok bez problémov sadne na určené miesto.
  • Zameranie vykonávame presnou laserovou meracou metódou.
  • Služba v sebe zahŕňa vypracovanie technickej dokumentácie, ktorá znázorňuje aj správne rozmiestnenie inštalácii (voda, elektrina, plyn).

Čo je dobré vedieť ?

  • Zameriavať môžeme aj nepripravený a nedokončený priestor.
  • Po zameraní môžete vykonávať dodatočné úpravy vrátane tých, ktoré vám odporučíme.
  • Pred záväzným objednaním nábytku do výroby prebehne kontrolné zameranie.
  • Zamerať a navrhnúť vám vieme celú dispozíciu bytu alebo domu.
  • Návrh realizujeme v profesionálnom 3D grafickom programe.

Ako to funguje? 

Podľa vašich prianí a požiadaviek vám predajca navrhne ideálne rozmiestnenie nábytku v interiéri. Dôraz kladieme na harmonické prepojenie rôznych miestností, maximálne funkčné využitie priestoru a ergonomické riešenie nábytku.

Výber správnej farebnosti a materiálu s pomocou predajcu je príjemná zábava a výsledok určite očarí nielen vás ale aj všetky návštevy. Zvolené farby bude vidieť v grafickom programe. Výsledok tak máte neustále pod kontrolou.

Keď už má každá skrinka svoje miesto, tvar a farbu vyhotovíme vám vizualizáciu interiéru. Samozrejmosťou je vypracovanie kompletnej technickej dokumentácie s návrhom na umiestnenie plynu, elektriny a vody. Súčasťou návrhu aj cenový rozpočet na realizáciu.

Služby Decodom

Profesionálne služby pod jednou strechou.

Route- unikátny interiérový koncept

Ak máte kuchyňu spojenú s obývačkou, máme pre vás riešenie vďaka variabilnému systému obývačiek Route. Najviac kvalitných inšpirácií pre vašu kuchyňu, nájdete v novej aplikácii “ 3D návrhy“ od spoločnosti Decodom.

Obývačky Route

Interiérový koncept Route umožňuje zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.