Tomáš Masaryk 13. augusta 2019 0 2010x

Všetko pre úspešný školský rok

K základom úspešného štúdia patrí aj domáca príprava na vyučovanie. Písanie domácich úloh, učenie alebo získavanie informácií z internetu bude omnoho jednoduchšie a príjemnejšie v prostredí, ktoré bude na vášho študenta pôsobiť harmonicky. Vďaka praktickej stránke bude v izbe prehľad a školské povinnosti nezaberú veľa času.

NOVINKA: študentská izba Multi vo vyhotovení dub pílený bardolino a biela arctic.

Ak dodržíte nasledujúce tri  rady, vytvorenie ideálnej študentskej izby bude veľmi jednoduché.

1. Umiestnenie

Ak plánujete stavbu rodinného domu alebo máte túto možnosť v byte, umiestnite detskú, resp. študentskú izbu na severovýchod. Tento smer sa spája s poznaním, inteligenciou a vzdelaním a je obzvlášť vhodný pre tých, ktorí chcú úspešné vyštudovať a majú akademické ambície. Vhodná je aj juhovýchodná a východná orientácia, ktorá sa spája s tvorivosťou a pôsobí aktivizujúco.

2. Vlastný priestor

Detská izba slúži deťom na hru, prácu i spánok. V miestnosti je preto potrebné nielen podporiť detskú aktivitu a tvorivosť, ale vytvoriť aj priaznivé podmienky na ich uvoľnenie. Ak slúži dvom alebo viacerým deťom, vymedzte každému z nich vlastný priestor a jeho dotvorenie nechajte deťom, resp. ich k nemu prizvite.

Študentská izba Multi je vhodná pre dievčatá aj pre chlapcov.

Decodom Tip

S nábytkovou novinkou Multi od spoločnosti Decodom je vytvorenie ideálnej študentskej alebo detskej izby veľmi jednoduché. Skrinky sú dodávané samostatne, takže poskytujú takmer neobmedzený počet variácií. Vďaka univerzálnym farbám ich môžete dekoráciami pripraviť pre chlapcov aj dievčatá.

Novinka Multi

Novinka Multi do detských a študentských izieb je kvalitná, kreatívna a dostupná pre všetkých.

3. Farby

Farby patria k najdôležitejším prvkom dotvárajúcim interiér. Môžu izbu zväčšiť i zmenšiť, opticky zohriať a presvetliť alebo naopak urobiť priestor pochmúrnejší. Do detských izieb (nielen tých orientovaných severovýchodne) predstavuje vhodnú alternatívu tyrkysová a zelená farba. Žltá farba opticky zväčší, priestor, pôsobí pozitívne, podporuje pamäť a dodáva energiu.

S nábytkovou novinkou Multi vytvoríte skutočne kreatívny priestor.

Detské a študentské izby bez čakania

Na kvalitnú detskú alebo študentskú izbu už nemusíte dlho čakať. Pripravili sme pre vás nové oddelenie, v ktorom si vašu novú detskú alebo študentskú izbu môže hneď naložiť a odviezť domov. Vďaka tomu, že skrinky sú v rozobranom stave a bezpečne zabalené, zmestíte ich aj do kufra auta.