Decodom 0 3739x

Nové kuchynské štúdio v Poprade

Tradičný slovenský výrobca kuchýň Decodom vás pozýva do nového kuchynského štúdia v obchodnom centre Max Poprad na prvom poschodí.

V profesionálnej expozícii predstavujeme nový dizajnový rad kuchýň Family, ktoré sú teraz so zľavou až do 45% a pre prvých zákazníkov darček zadarmo- 100-krát príborník, 30-krát grilovacia sada. Kuchyne na mieru Family so zľavou až do štyridsaťpäť percent nájdete v novom kuchynskom štúdiu Decodom v Obchodnom centre Max na prvom poschodí.

Profesionálne poradenstvo

Dobrých rád, ako má ideálny interiér vyzerať, je mnoho. Rád, ako postupovať krok za krokom, už pomenej. Jednou z ciest, ako nespraviť chybu, je navštíviť špecialistov v predajni nábytku.

Odbornosť a osobitný prístup našich poradcov je jeden z najdôležitejších prvkov obsluhy zákazníka. Ich vedomosti sú pravidelne zvyšované produktovými školeniami, ktoré absolvujú či už v domácich podmienkach alebo aj v zahraničí. Dlhodobé skúsenosti z nich robia skutočných profesionálov, na ktorých sa môžete v každom smere spoľahnúť.

Skúsenosti, ktoré poradca nábytku nadobudol, vám ušetria čas a v konečnom dôsledku aj financie. Profesionálne rady oceníte či už kupujete novú kuchyňu, obývačku, spálňu alebo len novú poličku do detskej izby. A niekedy bude možno stačiť len načerpať inšpiráciu a dozvedieť sa niečo nové.

Skúsený tím poradcov v novom kuchynskom štúdiu vám poradia s kompletným zariadením kuchyne.

Predajne Decodom

V každej pobočke Decodomu vás čaká príjemný personál, ktorý vám rád a odborne poradí.

Kuchyne Family- kuchyne vyladené pre každého

Sme radi, že vám môžeme predstaviť nový dizajnový rad kuchýň Family. Vďaka ich vysokej kvalite a rozmanitej vnútornej výbave si nájdu miesto v každom interiéri a stanú sa tak ďalším členom vašich rodín. Sme presvedčení o tom, že rodina a nám blízky ľudia, majú v našich životoch nenahraditeľnú úlohu. Už od dávnych čias sa rodina schádzala v kuchyni, ktorá tvorí srdce domova. Kuchyňa je magické miesto, v ktorom sa dajú nájsť odpovede na vážne otázky, ale aj relax po náročnom dni v práci. V kuchyni robí dcéra svoje prvé objavy, keď s mamou pečie koláč podľa receptu starej mamy, a syn s otcom rieši záhady prvej lásky.

Dizajnová lahôdka v podobe bezúchytkového otvárania dverí a zásuviek. Kuchyňa Iris.

Deliaca mriežka na dverách so sklom jasne vyhraňuje štýl tejto kuchyne. V správnej kombinácii s úchytkami a rustikálnym digestorom je jasnou voľbou pre ľudí s vkusom pre pekné veci. Kuchyňa Bibiana.

Pekná a praktická

Ponúkame vám moderné kuchyne, v ktorých sa v dokonalej harmónii spája estetika s funkčnosťou. Dobra kuchyňa je nielen krásna, ale aj praktická. Premyslený systém vnútorného života Blum sa hravo postará o poriadok a podporuje tak zjednodušenie pracovných úkonov. Ak máte všetko čo potrebujete v dosahu svojich rúk, práca beží ako po masle.

Harmonický interiér

Komplexné riešenie kuchyne spojenej s obývačkou je možné vďaka nábytkovej sérii Route. Ponúka moderný a originálny nábytok, ktorý vás nebude v ničom obmedzovať a bude ladiť s našimi najúspešnejšími kuchyňami z programu Decoplan. Pri sérii Route si sami môžete určiť výsledné farebné prevedenie, dizajn prednej plochy či dokonca úchytku. Séria Route je vytvorená pre moderne zmýšľajúceho človeka, ktorý reaguje na podnety doby, sleduje nábytkové trendy, nebojí sa individuality a experimentov vo svojom interiéri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.