Tomáš Masaryk 3. júla 2018 0 4395x

Nová práca – nová výzva

Mgr. Andrea Šumská je novou vedúcou najväčšej maloobchodnej predajne Decodom.

Kedy ste nastúpili do pozície vedúcej predajne a kde ste pôsobili predtým?

Na pozíciu vedúcej predajne v Krušovciach  som nastúpila v januári tohto roku. Do Decodomu som prišla zo spoločnosti Asko nábytok, kde som pôsobila od roku 2005, prešla som si  viacerými pozíciami od poradcu nábytku cez pracovníka reklamačného oddelenia, zástupcu vedúceho predajne  a od roku 2015  som  pracovala ako vedúca predajne v Bratislave.

Je pre Vás  táto práca výzvou?

Pre mňa bola každá pozícia, ktorú som vykonávala určitou výzvou a možnosťou neustále na sebe pracovať a vzdelávať sa. Som rada, že som dostala možnosť zaradiť sa do tímu Decodom, čo beriem ako moju ďalšiu životnú výzvu.

Aké máte plány, vízie?

Moje plánovanie možno nemá také jasné a prísne kontúry ako mužské plánovanie. Pre mňa je veľmi dôležité, aby ma moja práca napĺňala a aby bola dodržaná rovnováha prijímania a dávania na oboch stranách. Každý obchod potrebuje spokojných zákazníkov, ktorí majú určité  predstavy o svojom domove. Z toho dôvodu je pre mňa dôležité viesť a napomáhať kvalifikovanému tímu ľudí, plniť požiadavky našich zákazníkov.

Akým smerom sa bude uberať ponuka topoľčianskej predajne?

Zákazníci čoraz viac využívajú objednávanie tovaru cez internet z pohodlia svojich domovov, preto je na nás udržať si svojich zákazníkov a pritiahnuť ich do našej predajne, kde sa môžu inšpirovať prezentáciou tovaru  a získať kvalitné  poradenstvo.

Pripravujete nejaké zmeny?

Vystavujeme nový sortiment obývacích stien, odpredávame končiace  modely, neustále pracujeme na expozícii, aby sme pripravili príjemné prostredie pre našich zákazníkov. Pripravujeme expozíciu na vystavenie  novej rady  kuchýň Family Start.

Ako vyzerá Váš pracovný deň?

Môj pracovný deň začína o 7.30 hod, kde si pripravujem podklady k rannej porade so zamestnancami, na ktorej si zrekapitulujeme predchádzajúci deň, pripomenieme si  prebiehajúce akcie , oboznámime sa so zmenami, ktoré nás v priebehu dňa čakajú. Následne si prejdeme predajňu a dohodneme sa, čo je potrebné na expozícii zmeniť, prípadne upraviť. Neustále som k dispozícii poradcom, snažím sa im uľahčiť prácu,  komunikujem s nimi na neustálych zlepšeniach, aby sme dokázali vytvoriť čo najviac objednávok. Moja práca končí zvyčajne o 17.00 hodine, prípadne neskôr podľa momentálnych okolností.

Predajňa Topoľčany

Je to naša prvá a najväčšia predajňa s plochou 5464 m2 s najširším sortimentom vystavených produktov.

Máte pracovné alebo osobné motto, ktorým sa riadite?

Moje pracovné motto je:  „Niektorí ľudia snívajú o úspechu, zatiaľ čo iní ráno vstávajú a tvrdo na ňom pracujú.“

Čo Vás na vašej práci najviac baví?

Na akejkoľvek ceste v živote musíte mať v určitých chvíľach aj kus životného šťastia, bez toho to asi nejde. Ja som to šťastie našla v tom, že ma moja práca baví, že moja práca  nie je jednotvárna  a v neposlednom rade, že pracujem s množstvom šikovných ľudí.

Je niečo, čo Vás na práci nebaví?

Nemám rada okolo seba negatívnych ľudí, preto sa vždy snažím  nájsť riešenie, teda nie ako sa to nedá, ale ako by sme to urobili.

Po práci treba aj relax, čo robíte radi vo voľnom čase?

Samozrejme na prvom mieste je moja rodina, s ktorou rada trávim všetok svoj voľný čas, rada cestujem a mojou veľkou záľubou je divadlo, ktoré rada a často navštevujem,  pretože vtedy sa človek ponorí do deja divadelného predstavenia a nerozmýšľa nad dennými starosťami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.