Tomáš Masaryk 21. júla 2020 0 90x

Nerozlučná dvojica

Značka Decodom sa špecializuje na komplexné zariaďovanie domácností. Na jednom mieste si dokážete zariadiť každú miestnosť vo vašom interiéri.
Najčastejšou „dvojičkou“ je kuchyňa a obývačka. Práve preto vám predstavíme unikátne riešenie otvorenej dispozície- kuchyne Family a obývačky Route.

Kuchyne Family- pekné a praktické

Ponúkame Vám moderné kuchyne, v ktorých sa v dokonalej harmónii spája estetika s funkčnosťou. Dobrá kuchyňa je nielen krásna, ale aj praktická. Premyslený systém vnútorného života sa hravo postará o poriadok a podporuje tak zjednodušenie pracovných úkonov. Ak máte všetko čo potrebujete v dosahu svojich rúk, práca beží ako po masle.

Kuchyne Family

Spoznajte nový dizajnový rad kuchýň Family, ktorý pre vašu spokojnosť vytvorila spoločnosť Decodom.

Route- unikátny interiérový koncept

Hlavným princípom unikátneho interiérového konceptu Route je umožniť zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom.
Základným stavebným prvkom sa stali naše najúspešnejšie skrinky z kuchynských nábytkových modelov. Sú rokmi overené a inovujú sa podľa aktuálnych trendov a požiadaviek zákazníkov.

Otvorená dispozícia- žiadny problém

Najširšie využitie nájde nábytková séria Route pri zariaďovaní otvorených dispozícií kuchyne a obývačky.
Stále populárnejšie prepojenie denných častí našich domovov je priam nevyhnutné zariadiť nábytkom, ktorý je dokonale zladený v každom detaile.
Pre Route žiadny problém hlavne vďaka tomu, že vychádza priamo z kuchynských modelov. V praxi to znamená, že ku každej kuchyni je identický model aj do obývačky. Už žiadne kompromisy pri hľadaní ideálnej kombinácie kuchyne a obývačky, nábytková séria Route je riešenie pre každého.

Kuchyne Family

Spoznajte nový dizajnový rad kuchýň Family, ktorý pre vašu spokojnosť vytvorila spoločnosť Decodom.