Tomáš Masaryk 3. septembra 2019 0 114x

Cesta k peknému bývaniu

Hlavným princípom novej nábytkovej série Route je umožniť zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom.

Základným stavebným prvkom sa stali naše najúspešnejšie skrinky z kuchynských nábytkových modelov. Sú rokmi overené a inovujú sa podľa aktuálnych trendov a požiadaviek zákazníkov. Na tomto základe vyrástol nový ucelený koncept, ktorý je otvorený všetkým kreatívnym nápadom, či už sa rozhodnete zariadiť otvorenú dispozíciu kuchyne a obývačky, predsieň, kúpeľňu alebo vytvoriť originálny solitér.

Najsilnejšou stránkou nábytkovej série Route je jeho stavebnicový princíp. Pri návrhu interiéru môžete kombinovať farbu korpusu a dvierok, skrinky pospájať do tvaru, ktorý bude zrkadlom vašej individuality a na dvierka umiestniť ľubovoľnú úchytku. Ak ste boli doteraz obmedzovaní presne stanovenými zostavami, tak teraz si môžete vytvoriť vlastný a jedinečný dizajn. Návrh interiéru je realizovaný pomocou 3D grafického programu s aktívnou pomocou našich poradcov.

Najširšie využitie nájde nábytková séria Route pri zariaďovaní otvorených dispozícií kuchyne a obývačky. Stále populárnejšie prepojenie denných častí našich domovov je priam nevyhnutné zariadiť nábytkom, ktorý je dokonale zladený v každom detaile. Pre Route žiadny problém hlavne vďaka tomu, že vychádza priamo z kuchynských modelov. V praxi to znamená, že ku každej kuchyni je identický model aj do obývačky. Už žiadne kompromisy pri hľadaní ideálnej kombinácie kuchyne a obývačky, nábytková séria Route je riešenie pre každého.

Najoriginálnejší nábytok je ten, ktorý si vytvoríte sami. Nábytková séria Route Vás v ničom neobmedzuje. Spĺňa všetky kritéria moderného a maximálne variabilného nábytku. Vie sa prispôsobiť tvarom, farbou aj materiálom. Vysoké nároky kladené na kvalitu výroby sú zárukou vytvorenia vysokej hodnoty vo vašom domove.

Route je cesta k Vášmu peknému bývaniu.

Predajne Decodom

Grafický 3D návrh obývačky Route vám nakreslíme v našich predajniach Decodom.

Fotografie obývačky Route od našich zákazníkov: