Tomas Masaryk 21. februára 2017 0 754x

Jemné línie na dosah.

Nábytková séria Paris z portfólia spoločnosti Decodom si vás získa nadčasovou kombináciou farieb a príjemným zaoblením hrán, vďaka čomu nebude v interiéri nikdy pôsobiť tvrdo.

Zostava Paris typ 51

V sortimente novej obývačky nechýbajú vitríny, nízke skrinky, ktoré možno doplniť podstavcom na umiestnenie TV či policové panely. Hrany jednotlivých nábytkových prvkov sú zaoblené, čo vyzerá mimoriadne zaujímavo a zariadenie vďaka ním zároveň pôsobí mäkšie. Atraktívnym oživením sú sklenené výplne častí vitrín, ktoré prechádzajú aj do strán. Keďže viditeľné chrbty vo vnútri vitrín sú aj v rámci programu Paris rilované (vytvárajú pekný 3D efekt), oplatí sa zaobstarať si vnútorné osvetlenie, vďaka ktorému lepšie vyniknú aj dekorácie umiestnené na sklenených policiach.

Osvetlená vitrína Paris

Štyri farebné kombinácie

Nábytkové prvky z programu Paris si môžete zadovážiť až v štyroch rôznych farebných kombináciách. Korpusy a predné plochy sú dostupné vo farebnosti Biela Arctic s vysokým leskom alebo matnom sivom odtieni Grafit. Pri oboch farebnostiach si možno vybrať z dvoch drevených dekorov, ktoré sú použité na viditeľných chrbtoch, ako aj horných a spodných dnách, a to Dub Riviera Mountain Rustic a Dub Wotan.

Obývačka Paris

Všetky farebné vyhotovenia sú dostupné v eshope Decodom.

Úložný priestor Paris
Osvetlenie Paris
Konferenčný stolík Spot
Komoda Paris typ 51

Kvalita materiálov aj vyhotovenia

Samozrejmosťou je dôraz na kvalitu použitých materiálov aj vyhotovenia. Predné plochy sú vákuovo lisované fóliou a vyrobené zo stredne tvrdej drevovláknitej dosky MDF, na korpusy sa používa laminovaná drevotrieska. Nechýba bezpečnostné sklo a úchytky z kvalitného kovu, ktoré dobre sedia v ruke. Zásuvky s čiastočným výsuvom sú vybavené samodoťahom a brzdou, vďaka čomu sa jednoducho otvárajú i zatvárajú a nedochádza k rýchlemu opotrebovaniu materiálu.

úchytka Paris
TV skrinka Paris